PORTAL PRZEDSIĘBIORCZYCH INŻYNIERÓW

Czytaj więcej: Menedżer czy...

Jak stać się zmotywowanym liderem?

Lidera przedstawia się często jako kreatywne przeciwieństwo menedżera-administratora. Czy można jednak coś zrobić, by świadomie zmienić swój klasyczny styl zarządzania na taki, który stanie się autentycznym przywództwem? I skąd czerpać energię do inspirowania innych?

Zacznijmy...

Czytaj więcej: Inżynier też...

Dyplom dobrej uczelni i tytuł inżyniera, to świetny start, jednak najlepsi na rynku wiedzą, że to dopiero początek. Liczy się doświadczenie w ciekawych i nowoczesnych firmach i branżach. Jedną z najszybciej rozwijających się branż jest sektor ICT. Tutaj inżynierowie musza nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Dodatkowo...

Czytaj więcej: Drukarki...

Rozmowa z przedstawicielem firmy Oxiprint - jednego z wystawców na DPS Forum 2016.

Jako nieliczni w Polsce oferujecie maszyny drukujące, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jesteście w stanie je modyfikować i zmieniać funkcje tak, by wydruk był możliwy na różnych materiałach i powierzchniach...

Czytaj więcej: Co się...

Zdaniem Pauliny Woźniak, dyrektora operacyjnego Bergman Engineering poszukiwani będą inżynierowie, którzy oprócz standardowej wiedzy mają dodatkowe umiejętności takie jak: konsekwencja w działaniu, kreatywność, samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia. Firmy skierowane będą na walkę o talenty. Nie jest proste pozyskanie dobrego pracownika w branży inżynieryjnej. Powodem jest to, że większość z nich cieszy się dobrze płatną pracą, a w takiej sytuacji trudno jest przekonać ich do zmiany pracodawcy.

Klasycyzm – nazwa pochodzi od greckiego słowa classicus co oznacza wzorowy, doskonały, pierwszorzędny. Styl panuje od połowy XVIII wieku do połowy XIX wieku; w Polsce najczęściej przyjmuje się okres od 1780 r. do 1850 r. Historycznie to czasy, kiedy w Europie panuje oświecenie - wiek rozumu, rozwój nauki, wybucha Wielka Rewolucja Francuska, postępuje walka o prawa człowieka (wolność, równość, braterstwo), urzeczywistnia się rewolucja przemysłowa (powstają pierwszy silnik parowy, a w ślad za nim fabryki, dworce), następuje sekularyzacja - czyli przejmowanie majątków kościelnych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Kalendarium

lipiec 2017
NPWŚCPtS
252627282930 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 3112345