PORTAL PRZEDSIĘBIORCZYCH INŻYNIERÓW

REKL4 

Szukaj w katalogu

Opis

Bidet elektroniczny, toaleta myjąca lub washlet, to urządzenie, które wynaleziono w latach 80. – sedes z funkcją bidetu, który za pomocą wysuwającej się dyszy higienicznie myje części intymne i to bez konieczności używania papieru toaletowego oraz bez konieczności manipulacji niewygodnym prysznicem. Z upływem czasu ulepszono je, a przede wszystkim obniżono ceny sedesów elektronicznych znanych również pod innymi nazwami takimi jak: wc z bidetem, elektroniczna deska sedesowa, bidet elektroniczny, automatyczna deska sedesowa, deska sedesowa z bidetem, toaleta myjąca czy bidet z wc. Firma WC KOMFORT pomimo, że produkuje z najlepszych materiałów, a także dowozi towar do Polski, to może zaoferować po niewiarygodnie korzystnych cenach.

Przedsiębiorstwo WC KOMFORT sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem bidetów elektronicznych (desek sedesowych z bidetem) marki WC KOMFORT, toalet cyfrowych (washletów) i nakładek bidetowych w Polsce.

Na polskim rynku działamy już od 2011 roku, a na obszarze Słowacji i Czech od 1998 roku. Nasze produkty i usługi docenione zostały przez tysiące klientów. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firm YOYO Electronics Co. Ltd., WC KOMFORT s.r.o., VOVO Ceramics Ltd. i QUOSS Ltd. na terenie Europy Środkowej.

Dzięki temu polska firma to jedyny pośrednik pomiędzy producentem, a ostatecznym odbiorcą, więc możemy oferować toalety myjące po bardzo niskich cenach.

Stale poszukujemy instalatorów, architektów, czy dystrybutorów, którzy pragnęliby wejść z nami we współpracę sprzedażową lub agencyjną.
Zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Liczba zatrudnionych inżynierów: 2-5
Strona internetowa: www.bidety.pl

Kontakt

Ulica i numer budynku/lokalu: ul. Kościuszki 81/3
Telefon: 501433958
Kod pocztowy: 50-442
Miejscowość: Wrocław
email
WC KOMFORT sp. z o.o.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem