PORTAL PRZEDSIĘBIORCZYCH INŻYNIERÓW

REKL4 

Szukaj w katalogu

Opis

ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. z Sosnowic koło Krakowa jest liderem krajowym w dziedzinie techniki grzewczej opartej na wykorzystaniu folii grzejnych wysoko- i niskotemperaturowych. Nasze produkty są zaawansowanymi technologicznie materiałami grzejnymi o wysokim standardzie, przeznaczonym do ogrzewania płaszczyznowego (ściennego, podłogowego i sufitowego).
Z dostrzegalnym sukcesem tworzymy sieć sprzedaży ENERGOPUNKT na terenie całego kraju w postaci jednostek franczyzowych gwarantując jednocześnie wyłączność terytorialną naszym Partnerom.
Poza tym ENEKOSYSTEM Sp. z o.o. kieruje własnym Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym, które wykorzystuje rezultaty badań rynku, najświeższe osiągnięcia nauki, a także doświadczenia twórców systemu. Wdraża też programy rozwojowe sieci.
Jako pierwsi w Polsce zleciliśmy niezależnej jednostce badawczej zrealizowanie specjalistycznych badań naszego systemu folii grzejnej ENEKOSYSTEM i uzyskaliśmy certyfikaty i aprobaty, które dopuszczają go do obiegu w sprzedaży. Dajemy gwarancję pełnego wsparcia technicznego. Posiadamy profesjonalną kadrę dydaktyczno-szkoleniową oraz certyfikowaną kadrę monterską, która legitymuje się uprawnieniami SEP na terenie całego kraju.
Jako bezsprzeczny lider w branży ultranowoczesnych technik grzewczych oferujemy swoim Partnerom nowoczesną koncepcję biznesu. Skrupulatnie zaplanowana i już sprawdzona strategia sprzedażowa oraz wysoka jakość produktów z trzydziestoletnią gwarancją daje naszym stałym Partnerom dogodne warunki do osiągania pełnego sukcesu, a Klientom kompletną satysfakcję i zadowolenie.
Zapraszamy do współpracy.

Kontakt;
sekretariat@enekosystem.pl
tel; 533344387

Informacje dodatkowe

Liczba zatrudnionych inżynierów: 2-5
Strona internetowa: www.enekosystem.pl

Kontakt

Ulica i numer budynku/lokalu: Sosnowice 192
Telefon: 124447539
Kod pocztowy: 34-113
Miejscowość: Sosnowice
email
nopic

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem